Etui

Z pewnością zdajesz sobie sprawę z tego, czym jest i do czego służy etui na telefon. Jeśli jakimś cudem jednak nie masz pojęcia do czego służy etui na telefon, pozwól, że Ci to wyjaśnię. Pierwotnym celem etui na telefon było przede wszystkim chronienie telefonu przed urazami takimi jak pęknięciami ekranu czy zarysowanie wyświetlacza.

W ostatnich kilku latach popularnym trendem były etui DIY (z angielskiego „do it yourself”, czyli „zrób to sam”). Zrobienie etui samemu daje oczywiście wielką satysfakcję, ale niestety często mija się z celem, ponieważ znacznie bardziej opłaca się po prostu zamówić je na stronie internetowej lub udać się do sklepu stacjonarnego. Takie rozwiązanie jest znacznie bardziej ekonomiczne i nie odbiera przy tym satysfakcji, która płynie z robótek ręcznych, ponieważ po zakupie etui które będzie w pełni odpowiadało twoim preferencjom, możesz je samemu udoskonalić za pomocą ciekawych naklejek lub własnoręcznych rysunków (najlepsze do tego celu będą farby akrylowe).

Rodzaje etui do telefonów

Rodzajów etui jest naprawdę bardzo wiele, więc nie będzie problemu w znalezieniu go nawet na bardzo wyjątkowy model telefonu. Faktem jest, że im bardziej popularna jest marka telefonu tym większy jest wybór dodatków dostosowanych do niego, zatem posiadacze telefonów tych największych i najbardziej dochodowych marek jak iPhone czy Samsung, mają po prostu największy wybór wśród etui na telefon. Co ciekawe analogicznie do tej zasady najczęściej wyszukiwanymi dodatkami do smartfonów są etui iPhone, etui Samsung a także etui Huawei. Ponadto jeśli sądzisz, że największym producentem elektroniki tego typu, jest właśnie iPhone, to jesteś w błędzie, ponieważ z tej trójki to właśnie ta najbardziej niepozorna firma czyli Huawei produkuje najwięcej urządzeń telekomunikacyjnych na świecie. Natomiast jeżeli bralibyśmy pod uwagę jedynie produkcję smartfonów, przewyższają oni apple (producentów słynnego iPhona), ale wciąż znajdują się za Samsungiem, który jest absolutnym królem wśród producentów telefonów.

Marka Huawei została założona w 1987 roku, oczywiście w Chinach, gdzie znajduje się najwięcej biznesów związanych z telekomunikacją. Dodatkową ciekawostką jest to, że pomimo tak wielkiego, międzynarodowego zasięgu markę Huawei można w pewnym sensie nazwać rodzinną firmą. Dlaczego? Ponieważ została założona przez Ren’a Zhengfei, który stanowisko dyrektora finansowego przekazał swojej córce. Zatem jak widać firma ta jest idealnym przykładem na to, że da się połączyć prowadzenie dochodowego przedsiębiorstwa z posiadaniem rodziny.

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułKasza na odchudzanie
Następny artykułNieruchomości Suwałki

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here