Aplikacje do rysowania wydają się dziwactwem. Jest przecież coś satysfakcjonującego w rysowaniu na papierze staromodnym długopisem lub ołówkiem, ale kiedy nadejdzie nieunikniony czas na usunięcie błędów, polecenie + Z nie wydaje się działać. Na szczęście technologia jest po twojej stronie. Dzięki najlepszym aplikacjom do rysowania gotowym do użycia na urządzeniu mobilnym artyści i twórcy mogą szybko przechodzić przez zmiany i iteracje, aby stworzyć swoje najlepsze dotychczasowe prace.

Rysowanie ręcznie daje pewną satysfakcję, ale aplikacje do tysowania przyśpieszają pracę.
Photo by Med Badr Chemmaoui on Unsplash

Najlepsze aplikacje do rysowania dla początkujących

Oto niektóre z najłatwiejszych aplikacji dla początkujących, którzy chcą wejść do cyfrowego świata. Są to aplikacje do rysowania, które można szybko pobrać i łatwo z nimi pracować. Mają wiele wspaniałych dostępnych zasobów i dużą społeczność, na której można polegać, aby uzyskać wsparcie podczas przechodzenia przez krzywą uczenia się.

Procreate

Na pierwszy rzut oka ta aplikacja może być nieco zniechęcająca dla kogoś, kto nigdy wcześniej nie korzystał z aplikacji do projektowania. Chociaż eksperymentowanie z różnymi narzędziami i przyciskami może być pomocne. Jednak aby naprawdę rozwinąć umiejętności w tej aplikacji i uzyskać jak największą funkcjonalność, odwiedź stronę społeczności Procreate. Dostępnych jest wielu wykwalifikowanych artystów i samouczków wspierających artystów cyfrowych na dowolnym poziomie umiejętności. Koniecznie sprawdź funkcję animacji – naprawdę pomaga ożywić Twoją pracę.

Adobe Photoshop Sketch – profesjonalna aplikacja do rysowania

To wypróbowana i prawdziwa aplikacja do rysowania. Photoshop Sketch ma wspaniały interfejs, który jest przejrzysty i prosty, podobnie jak inne produkty Adobe. Panel pędzli po lewej i minimalne narzędzia do projektowania po prawej pozostawiają duże cyfrowe płótno do malowania. Zaprojektowana dla artystów, którzy chcą dodać cyfrowy komponent do swojej pracy, ta aplikacja skupia się na jasnych, prostych narzędziach, które pozwalają twórcy robić to, co robią najlepiej – tworzyć! Jak każda usługa od Adobe działa świetnie z innymi aplikacjami do obróbki zdjęć.

Assembly

Ta aplikacja jest zdefiniowana jako narzędzie „Mobile Vector Design”. Zawiera wymarzony zestaw narzędzi grafików lub ilustratorów i ma wbudowane wspaniałe zestawy kształtów ułatwiające użytkowanie. Czysty i prosty układ maksymalizuje przestrzeń na płótnie, ułatwiając tworzenie. Ta aplikacja do projektowania ma rosnącą społeczność twórców korzystających z tego narzędzia, a także zabawne samouczki, które pomogą Ci rozpocząć.

Inspire Pro

Inspire Pro to świetne wprowadzenie do cyfrowego rysunku. Prosty układ jest łatwy w nawigacji, ale nadal oferuje wiele świetnych narzędzi do tworzenia. Krótki czas renderowania sprawia, że ​​ta aplikacja jest pretendentem do jednej z najlepszych aplikacji do rysowania dostępnych w App Store.

Pixelmator Pro

Wyznaczona bardziej jako „edytor obrazów”, ta aplikacja nie może być pomijana jako pretendent do jednych z najlepszych cyfrowych aplikacji do rysowania. Posiada funkcje tekstowe z różnymi efektami warstwowymi, grafiką wektorową, dostosowaniami kolorów i maskami przycinającymi. Ta niewielka aplikacja może urzeczywistnić szalone projekty graficzne i fotograficzne marzenia artysty.

Najlepsze aplikacje do rysowania dla profesjonalnych projektantów

Autodesk Sketchbook

Jeśli w grę wchodzą rysunki techniczne i drobne szczegóły, to jest to aplikacja do zbadania. Posiada możliwości skanowania, aby przenieść rysunki w erę cyfrową. Wielu projektantów przemysłowych, architektów itp. Zintegrowało to poręczne małe narzędzie ze swoim zestawem pracy, aby ułatwić rysowanie i szybkie przejście do rodziny Autodesk.

Affinity Designer

Affinity Designer to platforma projektowa porównywalna z rodziną Adobe. Ma tak solidny układ, że niebo wydaje się ograniczać to, co można stworzyć. Ma ogromną bibliotekę dostępnych samouczków i rosnącą społeczność twórców, którzy dodają to do swojego procesu twórczego. Dzięki jednorazowemu zakupowi aplikacji i wersji na komputery stacjonarne. To nic dziwnego, że ta aplikacja przyciągnęła uwagę wielu osób poszukujących najlepszej dostępnej na rynku aplikacji do rysowania cyfrowego.

Aplikacje do rysowania: znajdź odpowiednią dla siebie!

Obecnie dostępnych jest tak wiele różnych aplikacji do rysowania (podobnie jak aplikacji do notatek), że każdy znajdzie coś dla siebie. Chcąc przenieść swój proces twórczy do postaci cyfrowej. Te aplikacje artystyczne pozwalają twórcom, którzy kiedyś byli przykutymi łańcuchem do swoich komputerów, cieszyć się swobodą tworzenia dzieł sztuki w ruchu. W połączeniu z aplikacją z listą zadań możesz przenieść swoje biuro graficzne w każde miejsce!

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here