Bez względu na to, czy jesteś zwykłym fotografem, czy profesjonalistą, najlepsze aplikacje do edycji zdjęć mogą znacznie wykraczać poza możliwości smartfona. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz idealnego selfie, zdjęcia kota, jakiegoś posiłku, który masz zamiar zjeść, czy zabawnego gifa. Jedna z tych aplikacji może naprawdę sprawić, że będzie się wyróżniać. Najlepsze aplikacje do edycji zdjęć są intuicyjne i łatwe w użyciu. Nie chcesz spędzać zbyt wiele czasu na przeglądaniu menu w celu znalezienia odpowiedniego ustawienia. Ale nadal oferują wszechstronny zestaw narzędzi, dzięki którym twoje zdjęcia będą naprawdę ekstra. Ponadto aplikacje ułatwiają udostępnianie zdjęć rodzinie i znajomym. W przeciwieństwie do aplikacji do rysowania są prostsze w obsłudze i dają możliwość zmiany zdjęcia w kilu kliknięciach!

Mnogość aplikacji dostępnych w appstore może przerażać, dlatego sprawdź najlepsze aplikacje do obróbki zdjeć.
Photo by Sara Kurfeß on Unsplash

Aplikacje do edycji zdjęć: PicsArt

PicsArt to najlepszy wybór jako najlepsza aplikacja do edycji zdjęć, ponieważ jest zabawna, łatwa w użyciu, a jednocześnie obejmuje prawie wszystkie podstawy fotografii mobilnej dla konsumentów. Zapewnia dużą kreatywną kontrolę, doskonałe narzędzia do edycji obrazu i szeroką gamę atrakcyjnych filtrów. Ponadto możesz szybko wybierać lub tworzyć zabawne naklejki, łączyć zdjęcia w wysoce konfigurowalne kolaże, dodawać artystyczny tekst i udostępniać. W pełni funkcjonalny moduł aparatu zawiera efekty przechwytywania wstępnego i narzędzia fotograficzne. Możesz używać czatu Remix, aby udostępniać i wspólnie edytować zdjęcia ze 150 milionami miesięcznych użytkowników PicsArt lub tylko ze znajomymi. Samouczki w aplikacji są łatwe do naśladowania. Wyzwania skłaniają użytkowników do przesyłania swoich dzieł w oparciu o określony typ edycji lub motyw. Zwycięzcy są wybierani w drodze głosowania społeczności.

Aplikacje do edycji zdjęć: Adobe Photoshop Camera

Adobe Photoshop Camera to jedna z najlepszych aplikacji do edycji zdjęć dzięki sztucznej inteligencji, która stosuje efekty specjalne i poprawki zdjęć przed lub po wykonaniu zdjęcia aparatem telefonu. Photoshop Camera używa filtrów, zwanych „soczewkami”, do stosowania efektów specjalnych lub dostosowywania kolorów, oświetlenia i wyrazistości. Ale to, co sprawia, że ​​aparat jest wyjątkowy, to użycie Adobe Sensei, który automatycznie identyfikuje typ zdjęcia i tworzy maski dla kluczowych aspektów, takich jak twarz lub niebo. Na przykład soczewki nieba mogą zmieniać kolor nieba, dodawać lub usuwać chmury, a nawet dodawać odpowiednie odbicia w zbiorniku wodnym. Bez wpływu na inne części obrazu. Ponadto niektóre soczewki mają „duszki” – inteligentne obiekty, które można szczypać, powiększać i przesuwać w określonym przez Sensei obszarze zdjęcia. Umożliwia to pozycjonowanie i zmianę rozmiaru obiektów umieszczonych na soczewkach (takich jak planety lub chmury). Niektóre obiektywy mają małe animacje, na przykład spadające gwiazdy lub wystrzeliwujący statek rakietowy.

Aplikacje do edycji zdjęć: Adobe Lightroom

Mobilna wersja Adobe Lightroom jest częścią zestawu opartego na chmurze, który obejmuje przechowywanie całej biblioteki zdjęć i dostęp do plików w pełnej rozdzielczości. Na wszystkich urządzeniach telefon komórkowy, laptop i komputer stacjonarny. Tak więc kupując cały system Lightroom (od 12,29 Euro miesięcznie), kupujesz potężny ekosystem przetwarzania zdjęć. Który tak naprawdę zapewnia profesjonalną kontrolę i jakość. Jeśli jednak wszystko, czego chcesz, to najwyższej klasy aplikacja do zdjęć na telefonie lub tablecie, samodzielna aplikacja Lightroom Mobile jest bezpłatna. Lightroom Mobile to świetna platforma do nauki. Jego stale rosnąca biblioteka interaktywnych samouczków nauczy Cię edytować obrazy jak profesjonalista. I to dobrze, ponieważ zestaw funkcji jest dość obszerny. Obejmuje dziesiątki narzędzi do pracy z ekspozycją, kolorem, edycją selektywną, filtrami i tym podobnymi. Zdecydowana większość zmian obejmuje kontrolki suwaków z szybką reakcją, dzięki czemu dokładnie wiesz, jak dostosowanie wpływa na obraz. Co więcej, zmiany są nieniszczące, więc zawsze możesz wrócić do oryginalnego obrazu.

Większość aplikacji do obróbki zdjeć pozwala je przechowywać w chmurze, dzieki czemu łątwo możesz je pobrać na laptopa
Photo by Domenico Loia on Unsplash

Aplikacje do edycji zdjęć: Prisma Photo Editor

OK, jasne – większość filtrów, które zamieniają zdjęcia w „rysunki” lub „obrazy”, jest po prostu okropna. Prisma jest wyjątkiem. Ta bezpłatna aplikacja do edycji zdjęć wykorzystuje sztuczne sieci neuronowe, które „umożliwiają użytkownikom sprawianie, że zdjęcia wyglądają tak, jakby były namalowane przez Picassa, Muncha, a nawet Salvadora Dali”. Spróbuj – możesz być zaskoczony tym, jak bardzo ci się podoba. Możesz zapłacić, aby uzyskać dostęp do dodatkowych filtrów, ale dostępny jest duży bezpłatny zestaw. W sumie do wyboru jest ponad 500 kreatywnych filtrów. Prisma ma również własną społeczność internetową podobną do społeczności Instagrama. Tak więc po zakończeniu edycji możesz udostępnić swoje zdjęcie w kanale Prisma, zapisać je bezpośrednio na swoim urządzeniu. Wrzucić do aplikacji do notatek. Ewentualnie udostępnić w dowolnej aplikacji społecznościowej lub wysłać e-mailem lub wiadomością.

1 KOMENTARZ

  1. […] To wypróbowana i prawdziwa aplikacja do rysowania. Photoshop Sketch ma wspaniały interfejs, który jest przejrzysty i prosty, podobnie jak inne produkty Adobe. Panel pędzli po lewej i minimalne narzędzia do projektowania po prawej pozostawiają duże cyfrowe płótno do malowania. Zaprojektowana dla artystów, którzy chcą dodać cyfrowy komponent do swojej pracy, ta aplikacja skupia się na jasnych, prostych narzędziach, które pozwalają twórcy robić to, co robią najlepiej – tworzyć! Jak każda usługa od Adobe działa świetnie z innymi aplikacjami do obróbki zdjęć. […]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here