Życzenia urodzinowe na facebooku, jak je wyłączyć?

0
718

Dość wielu z nas zastanawia się nad tym jak wyłączyć te życzenia urodzinowe na facebooku, a to jest dość proste, bo wystarczy jedynie wejść w ustawienia i można schować datę własnych urodzin, uniemożliwić zobaczenie tych wspólnych znajomych, oraz ustawić to, by nasz profil nie był widocznym dla kogoś, kto ( https://techpolska.pl/zyczenia-urodzinowe-na-fb-jak-je-wylaczyc/ ) aktualnie nie jest zalogowany. Jednym słowem mamy bardzo wiele opcji, w tym tę tymczasową dezaktywację konta lub możemy się nie logować przez tydzień lub dwa. W sumie to te opcje ma dosłownie każdy i nie ma w tym kompletnie nic zaskakującego, ale użycie pewnych z nich to takie aż zbyt jasne odtrącenie znajomego lub znajomych, a to rzecz jasna boli w tym psychologicznym znaczeniu tych słów. Dlatego też przyrównywanie tego do opcji nie w każdym przypadku brzmi tak dostatecznie smacznie. Kluczowe znaczenie ma też i to, że takie odcinanie znajomych od pewnych opcji ma te swoje dość nieciekawe konsekwencje natury emocjonalnej. Dlatego warto o tych sprawach popisać z tymi najlepszymi znajomymi, po to by nie byli zawiedzeni.

Inne podejście do sprawy.

Urodziny na facebooku może teoretycznie mieć też nasz blog tematyczny lub strona naszego sklepu internetowego. Opcję tego typu urodzin można dodać do profilu firmowego i w ten konkretny dzień dosłownie co roku organizować promocje. Mowa tu dokładnie o tym, że tego ( https://techpolska.pl/zyczenia-urodzinowe-na-fb-jak-je-wylaczyc/ ) typu podejścia raczej nie należy zaliczać do dziwactw i co równie istotne takie podejście do robienia urodzin może być nawet smacznym. Problem tkwi jedynie w tym, że takie biznesy nie trwają wiecznie i dlatego też to drobiazgowe podejście do promocji zaliczane do dość specyficznych raczej nie powinno wypalać. Istotnym jest też i to, że wielu z nas nie ma takiego podejścia do firmy, bo gdy przestaje w sposób akuratny prosperować to rzecz jasna zmieniamy branżę raz na jakiś czas, czyli ten raz na trzy lub cztery lata i kończymy ze sprzedażą części do roweru, po to by zająć się edycją materiału graficznego. W takich zmianach raczej tkwi norma.

Nasze podejście do pewnych ludzi.

Nie da się ukryć też i tego, że nie chcemy tego, by w te nasze urodziny nasze fotki komentował ktoś, kogo mamy za osobę dość dziwną. Osobę tę raczej przenosimy do tych dalszych znajomych, a możliwość komentowania pozostawiamy nielicznym bliższym znajomym. Takie podejście do sprawy ma sens, choć w ten sposób w sensie psychologicznym ranimy pewnych naszych znajomych i niekiedy takiej niesmacznej sytuacji nie da się odkręcić.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here