Peruka na mikroskórze – nowe włosy bez przeszczepu

0
999

Zaburzenia hormonalne, choroby autoimmunologiczne, przewlekły stres, traumatyczne przeżycie, przyjmowanie niektórych leków, wypadki, poparzenia, czynniki genetyczne… Przyczyn łysienia może być wiele. Utrata włosów często prowadzi do wycofania się, problemów z akceptacją swojego odbicia w lustrze, załamania lub alienacji. Czy wypadnięcie włosów musi oznaczać tak drastyczne zmiany? Niekoniecznie. Stygmatyzujące schorzenie nie musi być powodem do rezygnacji ze swojego życia. Dzięki coraz bogatszej ofercie peruk, dopinek i systemów włosów każda osoba walcząca z przykrą chorobą może przywrócić swojemu ciału dawny wygląd. Spektakularny efekt zapewni Ci peruka na mikroskórze.

Czym charakteryzuje się peruka na mikroskórze?

Peruka na mikroskórze spełni oczekiwania osób pragnących skutecznie zamaskować łysinę. Wysokiej jakości nakrycia głowy składają się z dwóch części – bazy oraz ręcznie mocowanych do niej włosów sztucznych lub naturalnych. W tym przypadku podstawą peruki jest mikroskóra – delikatny materiał imitujący ludzką skórę i wyrastające z niej włosy. Ważnym etapem produkcji tego typu peruk jest wybielanie węzełków, które w efekcie stają się niewidoczne. Najlepsze peruki z mikroskóry tkane są w taki sposób, aby można było dowolnie zaczesywać włosy w dowolnych kierunkach.

Dobrej jakości peruki dają pewność w każdej sytuacji

Starannie dopasowana peruka na mikroskórze pozwoli Ci wrócić do aktywnego życia. Doskonale przylegająca baza nie zsuwa się i nie przekręca. Możesz swobodnie uprawiać sport i szaleć na parkiecie w klubie bez obaw o to, że Twój problem zostanie dostrzeżony przez innych. Co ważne, mikroskóra używana do produkcji peruk jest delikatna i przewiewna. Przylegająca do skóry baza nie powoduje otarć, podrażnień i przegrzewania się głowy.

Naturalna czy sztuczna?

Producenci peruk oferują dwa typy nakryć głowy: tkane z włosów naturalnych oraz syntetycznych. Największą popularnością wśród osób walczących z łysieniem cieszą się modele produkowane z pasm pochodzących od ludzi, a konkretnie od mieszkańców naszego regionu (włosy słowiańskie), bo są one najbardziej podobne do włosów Polaków. Gładkie, lśniące pasma niczym nie różnią się od wyrastających z głowy pukli. Możesz dowolnie je czesać, kręcić, prostować i modelować. Ze względu na swoją wytrzymałość zachowują swoją nienaganną kondycję przez długi czas.

Zaletą modeli syntetycznych jest ich atrakcyjna cena. Tego typu peruki często służą jako efektowny dodatek do stylizacji. Peruki syntetyczne i naturalne dostępne są wielu wariantach różniących się długością, kolorem, rodzajem cięcia, gęstością i strukturą włosa. O ich walory i różne warianty warto pytać w markowych salonach perukarskich, które można znaleźć w największych miastach naszego kraju.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here