Aluminium jest jednym z bardziej wytrzymałych materiałów, dlatego znalazło szerokie zastosowanie w przypadku opakowań o różnym przeznaczeniu. Obecnie jest on stosowany na szeroką skalę przede wszystkim przy produkcji pudełek i innych pojemników do celów gastronomicznych. Wyróżnia je wysoka trwałość, a także możliwość poddania ich recyklingowi, dlatego jednorazowe opakowania aluminiowe to często wybierane rozwiązania.

Dlaczego warto korzystać z opakowań aluminiowych?

Zaletą opakowań wykonanych z aluminium jest ich niski koszt wytworzenia, co przekłada się na ich popularność w sprzedaży hurtowej dla sektora spożywczego. Wyróżnia je także nieprzemakalność, co czyni je odpornymi na działanie wody oraz tłuszczu, lekkość i jednoczesna sztywność, ochrona zawartości przed dostępem tlenu , co zapewnia przechowywanym produktom większą świeżość oraz komfort użytkowania. Jedną z ważniejszych cech aluminium jest także jego uniwersalność, dzięki czemu opakowania jednorazowe tego typu mogą być stosowane w kuchni do pakowania, podgrzewania, magazynowania lub zabezpieczenia różnego rodzaju produktów spożywczych i wyrobów garmażeryjnych.

Oferta opakowań jednorazowych ika-albrecht.pl

Jeśli poszukujesz niezawodnych i funkcjonalnych opakowań aluminiowych, szeroki asortyment tych i innych produktów znajdziesz na stronie hurtowni opakowań jednorazowych ika-albrecht.pl.

W ofercie firmy znajdziesz nie tylko pudełka aluminiowe, ale również opakowania styropianowe. Wśród nich do wyboru są:

  • półmiski
  • tace i tacki
  • foremki
  • folie
  • talerze, kubki
  • pojemniki obiadowe
  • popielniczki
  • torebki na kurczaka

Poza dużym wyborem opakowań plastikowych i aluminiowych do celów gastronomicznych, ika-albrecht.pl proponuje także wybór spośród jednorazowych opakowań papierowych. Firma oferuje zróżnicowany asortyment dla wyposażenia branży cukierniczej, a także garmażeryjnej w postaci naczyń papierowych jak kubki, talerze, podkładki, słomki oraz różnego rodzaju torebek i pudełek gastronomicznych.

Dlaczego warto zaopatrzyć się w opakowania ika-albrecht.pl?

Hurtownia opakowań jednorazowych oferuje produkty wiodących marek, co daje Ci gwarancję otrzymania wyrobów o wysokiej jakości. Wszystkie surowce użyte do produkcji posiadają wymagane atesty do bezpiecznego kontaktu z żywnością.  Zróżnicowany asortyment sprawi, że bez trudu dobierzesz opakowania, naczynia i pojemniki jednorazowe, które znajdą zastosowanie w ramach mniejszej lub większej gastronomii, a także posłużą w branży cukierniczej i garmażeryjnej. Ogromną zaletą oferowanych opakowań aluminiowych i innych jest także możliwość ich przetworzenia i ponownego wykorzystania.

Firma ika-albrecht.pl zapewnia terminową dostawę i rzetelny transport. Wizytówką hurtowni są liczne pozytywne opinie zadowolonych Klientów i dostawców. Dlatego jesteś zależy Ci na ekologicznych rozwiązaniach, które wyróżnia doskonała jakość oraz uniwersalność, opakowania Poznań ika-albrecht.pl z pewnością spełnią Twoje oczekiwania.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here